B-Play Nestschommel Zwart *Ø120 cm** PP touwen (Extra lange touwen)
Heeft u een vraag over dit product?
Onze ervaren medewerkers helpen u graag.
Heeft u een vraag over dit product?
Onze ervaren medewerkers helpen u graag.
Omschrijving
- play_arrowDiameter: Ø120 cm
- play_arrowZwart
- play_arrowIn hoogte verstelbaar
Verzendkosten: €
Nest schommel Ø120 cm Zwart met extra lange PP touwen
Specificaties:
| Informatie nestschommel | |
|---|---|
| Diameter: | Ø 120 cm |
| Dikte: | 6 cm |
| Materiaal nestschommel: | Stalen frame |
| Kleur: | Zwart |
| Voor bovenbalk hoogte (Vanaf grond gemeten): | Tot 300 cm |
| Informatie touwen | |
| Max. lengte touwen: | 250 cm |
| In lengte verstelbaar: | Ja |
| Diameter touw: | Ø 16 mm (Extra dik) |
| Materiaal touw: | PP-touw (Polypropyleen) |
| Kleur touw: | Zwart |
| Algemene informatie | |
| Merk: | B-PLAY |
| Maximaal belastbaar gewicht: | 100 kg |
| Materiaal Stelacht & Ophangring: | Verzinkt staal |
| Gekeurd: | EN 71-1 |
Onder de categorie schommelhaken vind u verschillende schommelhaken, voor het ophangen van uw nestschommel
Standaard meegeleverd
- Netschommel Zwart Ø120cm
- PP touwen (Extra lang)
- Ophangringen
Plus -en minpunten
- doneMakkelijk in hoogte verstelbaar
- closeBlijft langer nat na regenbui
Omschrijving Vogelnestschommel Ø 120cm Zwart PP touwen
De net schommel wordt gemonteerd geleverd. Wij adviseren u om de schommelhaken minimaal 90 cm uit elkaar te plaatsen voor het beste schommelcomfort. De Kunststof lassen beschermd de draagtouwen tegen doorslijten. De nestschommel is van goede kwaliteit en als u deze ophangt aan de bijgeleverde hoge kwaliteit touwen, hebben kinderen jarenlang speelplezier!
