Hangstoelen en Hangmatten voor Openbaar Gebruik
In deze categorie vindt u ons assortiment hangstoelen en hangmatten met een NEN-EN 1176 keuring. Met deze keuring zijn de hangstoelen geschikt voor openbaar gebruik.
Bezig met laden...
- play_arrowLengte: 150 cm
- play_arrowBreedte: 80 cm
- play_arrowGekeurd: NEN-EN 1176
Levertijd: 1 - 3 werkdagen
€995, 00 incl BTW
incl BTW
- play_arrowLengte: 200 cm
- play_arrowBreedte: 100 cm
- play_arrowGekeurd: NEN-EN 1176
Levertijd 1 - 2 werkdagen
€1.095, 00 incl BTW
incl BTW
- play_arrowLengte: 300 cm
- play_arrowBreedte: 100 cm
- play_arrowGekeurd: NEN-EN 1176
Levertijd: In overleg
€1.795, 00 incl BTW
incl BTW
- play_arrowLengte: 161 cm
- play_arrowBreedte: 100 cm
- play_arrowGekeurd: NEN-EN 1176
Levertijd: In overleg
€1.045, 00 incl BTW
incl BTW
- play_arrowLengte: 201 cm
- play_arrowBreedte: 100 cm
- play_arrowGekeurd: Openbaar gebruik
Levertijd:1 - 2 werkdagen
€1.395, 00 incl BTW
incl BTW
- play_arrowLengte: 206 cm
- play_arrowBreedte: 106 cm
- play_arrowGekeurd: Openbaar gebruik
Levertijd: In overleg
€2.495, 00 incl BTW
incl BTW
- play_arrowLengte: 417 cm
- play_arrowRobinia hout
- play_arrowGekeurd: NEN-EN 1176
Levertijd: In overleg
€2.195, 00 incl BTW
incl BTW
- play_arrowLengte: 200 cm
- play_arrowBreedte: 80 cm
- play_arrowGeschikt voor: Openbaar gebruik
Levertijd: In overleg
€1.895, 00 incl BTW
incl BTW
- play_arrowVrije ruimte: 715 x 425 cm
- play_arrowRobinia hout
- play_arrowHoogte: 150 cm
Levertijd: In overleg
€625, 00 incl BTW
incl BTW
- play_arrowVrije ruimte: 985 x 1068 cm
- play_arrowRobinia hout
- play_arrowHoogte: 150 cm
Levertijd: In overleg
€1.255, 00 incl BTW
incl BTW
- play_arrowVrije ruimte: 842 x 798 cm
- play_arrowRobinia hout
- play_arrowHoogte: 220 cm
Levertijd: 2 - 3 werkdagen
€1.515, 00 incl BTW
incl BTW
- play_arrowHoogte: 112 cm
- play_arrowBreedte: 70 cm
- play_arrowOpenbaar gebruik (EN-1176)
Levertijd: In overleg
€1.595, 00 incl BTW
incl BTW
- play_arrowHoogte: 121 cm
- play_arrowBreedte: 91 cm
- play_arrowOpenbaar gebruik (EN 1176)
Schommel Kuip met rugleuning
Specificaties:
| Afmetingen | |
|---|---|
| Hoogte: | 121 cm |
| Breedte: | 91 cm |
| Diepte: | 66 cm |
| Diameter touwen: | Ø16 mm |
| Algemene informatie | |
| Kleur: | Zwart-Blauw/Zwart-Zwart (Zie opties) |
| Materiaal touwen: | Gewapend touw |
| Maximaal belastbaar gewicht: | 100 kg (testgewicht 600 kg) |
| Voor schommelhoogte: | tot 300 cm |
| Gekeurd: | EN-1176 |
Onder de categorie schommelhaken vindt u verschillende schommelhaken, voor het ophangen van uw kuipschommel.
Standaard geleverd
- Schommelkuip
- Kettingen
- Touwen
Plus -en minpunten
- doneGekeurd voor openbaar gebruik
- doneWordt gemonteerd geleverd
Omschrijving Schommel Kuip met rugleuning
Deze Kuipschommel met rugleuning is gekeurd voor Openbaar gebruik. De Schommel Kuip is geschikt voor minder valide volwassenen en wordt gemonteerd geleverd. Het stalen frame is omwikkeld met schokabsorberend touw.
Levertijd: 1 - 2 weken
€1.395, 00 incl BTW
incl BTW
- play_arrowLengte: 170 cm
- play_arrowBreedte: 66 cm
- play_arrowBelastbaar gewicht: max 200kg
Dreamliner Antraciet geblokt Standaard Large
Specificaties:
| Omschrijving | |
|---|---|
| Lengte: | 170 cm |
| Breedte: | 66 cm |
| Materiaal frame: | Aluminium |
| Materiaal zitvlak: | Polyester / Waterproof |
| Kleur mat: | Antraciet (andere kleuren mogelijk op aanvraag) |
| Materiaal touw: | Luxe PP-touwen (Polypropyleen) |
| Diameter touw: | 10 mm |
| Voor bovenbalk hoogte (Vanaf grond gemeten): | Tot 280 cm |
| In hoogte verstelbaar | Geleverd met verstelbare touwen |
| Zachte stootrand: | Rondom de Multi Kids Schommel |
| Geschikt voor een gebruikersgewicht: | ± 150 kg (max. 200 kg) |
| Garantie: | 2 jaar |
| Geschikt voor: | Volwassenen en Kinderen |
| Gekeurd: | EN1176, Tüv en GS |
| Made in: | Germany |
Onder de categorie schommelhaken vindt u verschillende schommelhaken, voor het ophangen van uw Dreamliner Standaard Large.
Standaard geleverd
- Dreamliner Standaard Large(Ongemonteerd).
- Touwenset
- Ophangringen en Stelachten.
Plus -en minpunten
- doneLuxere ophanging
- doneExtra brede banen van 55mm.
- doneGeschikt voor meerdere kinderen.
- doneMakkelijk in hoogte verstelbaar.
- doneDe schommel kan zowel in ligstand als in zitstand gezet worden.
- closeStoel wordt ongemonteerd geleverd!
- closeExclusief schommelhaken.
- closeHogere prijsklasse.
Omschrijving Dreamliner Standaard Large
Heerlijk relaxen? Dit kan nu helemaal in stijl met de Dreamliner Standaard Large. Met grootte formaat van 170 x 66 cm is dit de ideale lengte voor volwassen personen om heerlijk te relaxen.
De Dreamliner Standaard Large wordt compleet met touwen en ophangringen geleverd, het is enkel een kwestie van monteren en bevestigen aan de schommelhaken. Wij adviseren voor de montange marathon schommelhaken. Deze kunt u vinden in de categorie schommelhaken.
Wens je een andere kleur?
Mocht u de mat van Dreamliner in een andere kleuren wensen dan antraciet, dan kunt u contact met ons opnemen. Dit kan via de mail op: info@debruinespeeltoestellen.nl of via de telefoon op: 0111 643077
Levertijd 1 - 2 werkdagen
€359, 00 incl BTW
incl BTW
