Schommelringen kunststof
Driehoekige kunststof turnringen zorgen voor variatie en veel speelplezier voor kinderen! Bekijk ons assortiment met kunststof / plastic turnringen. Verkrijgbaar in verschillende kleuren. De ringen worden per set geleverd.
Er zijn verschillende soorten touwen, uitleg over de verschillen tussen deze soorten vind je hier.
Bezig met laden...
- play_arrowLengte: 220 mm
- play_arrowBreedte: 165 mm
- play_arrowDikte kunststof: 20 mm
Levertijd: 1 - 2 werkdagen
€21, 95 incl BTW
incl BTW
- play_arrowLengte: 220 mm
- play_arrowBreedte: 165 mm
- play_arrowDikte kunststof: 20 mm
Levertijd: 1 - 2 werkdagen
€21, 95 incl BTW
incl BTW
- play_arrowLengte: 220 mm
- play_arrowBreedte: 165 mm
- play_arrowDikte kunststof: 20 mm
Ringen set kunststof Roze
Specificaties:
| Specificatie Schommelringen: | |
|---|---|
| Lengte Ringen: | 220 mm |
| Breedte Ringen: | 165 mm |
| Dikte kunststof: | 20 mm |
| Afmeting binnenmaat ring: | 13 cm breed |
| Afmeting binnenmaat ring: | 12,5 cm hoog |
| Materiaal Ringen: | Spuitgegoten PP kunststof |
| Kleur Ringen: | Roze |
| Specificatie Touwen: | |
| Touwlengte kortste stand: | 130 cm |
| Touwlengte langste stand: | 215 cm |
| Materiaal Touwen: | PP (Polypropyleen) |
| Gekeurd: | EN-71 |
Standaard geleverd
- 2x Kunststof ring Roze (set)
- 1x Set ophangringen en stelachten in verzinkt staal
- 1x Touwenset
Plus -en minpunten
- doneHeeft een comfortabeler handvat dan de stalen ringen.
Ringen set kunststof Roze
Om uw speelplaats helemaal compleet te maken, kan een set turnringen niet ontbreken! Om uw kind de beste speelervaring te geven kiest u natuurlijk voor deze set turnringen. De touwen zijn gemakkelijk in hoogte te verstellen.
Levertijd: 1 - 2 werkdagen
€19, 95 incl BTW
incl BTW
- play_arrowLengte: 220 mm
- play_arrowBreedte: 165 mm
- play_arrowDikte kunststof: 20 mm
Ringen set kunststof Groen
Specificaties:
| Specificatie Schommelringen: | |
|---|---|
| Lengte Ringen: | 220 mm |
| Breedte Ringen: | 165 mm |
| Dikte kunststof: | 20 mm |
| Afmeting binnenmaat ring: | 130 mm breed |
| Afmeting binnenmaat ring: | 125 mm hoog |
| Materiaal Ringen: | Spuitgegoten PP kunststof |
| Kleur Ringen: | Groen |
| Specificatie Touwen: | |
| Touwlengte kortste stand: | 70 cm |
| Touwlengte langste stand: | 115 cm |
| Materiaal Touwen: | PP (Polypropyleen) |
| Gekeurd: | EN-71 |
Standaard geleverd
- 2x Kunststof ring Groen (set)
- 1x Set ophangringen en stelachten in verzinkt staal
- 1x Touwenset
Plus -en minpunten
- doneHeeft een comfortabeler handvat dan de stalen ringen.
Ringen set kunststof Groen
Om uw speelplaats helemaal compleet te maken, kan een set turnringen niet ontbreken! Om uw kind de beste speelervaring te geven kiest u natuurlijk voor deze set turnringen. De touwen zijn gemakkelijk in hoogte te verstellen.
Levertijd: 1 - 2 werkdagen
€19,95
€15, 95 incl BTW
incl BTW
- play_arrowLengte: 220 mm
- play_arrowBreedte: 165 mm
- play_arrowDikte kunststof: 20 mm
Ringen set kunststof Rood
Specificaties:
| Specificatie Schommelringen: | |
|---|---|
| Lengte Ringen: | 220 mm |
| Breedte Ringen: | 165 mm |
| Dikte kunststof: | 20 mm |
| Afmeting binnenmaat ring: | 13 cm breed |
| Afmeting binnenmaat ring: | 12,5 cm hoog |
| Materiaal Ringen: | Spuitgegoten PP kunststof |
| Kleur Ringen: | Rood |
| Specificatie Touwen: | |
| Touwlengte kortste stand: | 115 cm |
| Touwlengte langste stand: | 200 cm |
| Materiaal Touwen: | PP (Polypropyleen) |
| Gekeurd: | EN-71 |
Standaard geleverd
- 2x Kunststof ring Rood (set)
- 1x Set ophangringen en stelachten in verzinkt staal
- 1x Touwenset
Plus -en minpunten
- doneHeeft een comfortabeler handvat dan de stalen ringen.
Ringen set kunststof Rood
Om uw speelplaats helemaal compleet te maken, kan een set turnringen niet ontbreken! Om uw kind de beste speelervaring te geven kiest u natuurlijk voor deze set turnringen. De touwen zijn gemakkelijk in hoogte te verstellen.
Levertijd: 1 - 2 werkdagen
€19, 95 incl BTW
incl BTW
- play_arrowLengte: 220 mm
- play_arrowBreedte: 165 mm
- play_arrowDikte kunststof: 20 mm
Ringen set kunststof Geel
Specificaties:
| Specificatie Schommelringen: | |
|---|---|
| Lengte Ringen: | 220 mm |
| Breedte Ringen: | 165 mm |
| Dikte kunststof: | 20 mm |
| Afmeting binnenmaat ring: | 13 cm breed |
| Afmeting binnenmaat ring: | 12,5 cm hoog |
| Materiaal Ringen: | Spuitgegoten PP kunststof |
| Kleur Ringen: | Geel |
| Specificatie Touwen: | |
| Touwlengte kortste stand: | 115 cm |
| Touwlengte langste stand: | 200 cm |
| Materiaal Touwen: | PP (Polypropyleen) |
| Gekeurd: | EN-71 |
Standaard geleverd
- 2x Kunststof ring Geel (set)
- 1x Set ophangringen en stelachten in verzinkt staal
- 1x Touwenset
Plus -en minpunten
- doneHeeft een comfortabeler handvat dan de stalen ringen.
Ringen set kunststof Geel
Om uw speelplaats helemaal compleet te maken, kan een set turnringen niet ontbreken! Om uw kind de beste speelervaring te geven kiest u natuurlijk voor deze set turnringen. De touwen zijn gemakkelijk in hoogte te verstellen.
Levertijd: 1 - 2 werkdagen
€19, 95 incl BTW
incl BTW
- play_arrowLengte: 220 mm
- play_arrowBreedte: 165 mm
- play_arrowDikte kunststof: 20 mm
Schommelringen set kunststof Rood
Specificaties:
| Specificatie Schommelringen: | |
|---|---|
| Lengte Ringen: | 220 mm |
| Breedte Ringen: | 165 mm |
| Dikte kunststof: | 20 mm |
| Afmeting binnenmaat ring: | 13 cm breed |
| Afmeting binnenmaat ring: | 12,5 cm hoog |
| Materiaal Ringen: | Spuitgegoten PP kunststof |
| Kleur Ringen: | Rood |
| Specificatie Touwen: | |
| Touwlengte kortste stand: | 65 cm |
| Touwlengte langste stand: | 100 cm |
| Materiaal Touwen: | PH (Polyhemp) |
| Gekeurd: | EN-71 |
Standaard geleverd
- 2x Kunststof ring Rood (set)
- 1x Set ophangringen en stelachten in verzinkt staal
- 1x Touwenset PH
Plus -en minpunten
- doneHeeft een comfortabeler handvat dan de stalen ringen.
Ringen set kunststof Rood
Om uw speelplaats helemaal compleet te maken, kan een set turnringen niet ontbreken! Om uw kind de beste speelervaring te geven kiest u natuurlijk voor deze set turnringen. De touwen zijn gemakkelijk in hoogte te verstellen.
Levertijd: 1 - 2 werkdagen
€25, 95 incl BTW
incl BTW
- play_arrowLengte: 220 mm
- play_arrowBreedte: 165 mm
- play_arrowDikte kunststof: 20 mm
Ringen set kunststof Groen
Specificaties:
| Specificatie Schommelringen: | |
|---|---|
| Lengte Ringen: | 220 mm |
| Breedte Ringen: | 165 mm |
| Dikte kunststof: | 20 mm |
| Afmeting binnenmaat ring: | 13 cm breed |
| Afmeting binnenmaat ring: | 12,5 cm hoog |
| Materiaal Ringen: | Spuitgegoten PP kunststof |
| Kleur Ringen: | Groen |
| Specificatie Touwen: | |
| Touwlengte kortste stand: | 65 cm |
| Touwlengte langste stand: | 100 cm |
| Materiaal Touwen: | PH (Polyhemp) |
| Gekeurd: | EN-71 |
Standaard geleverd
- 2x Kunststof ring Groen (set)
- 1x Set ophangringen en stelachten in verzinkt staal
- 1x Touwenset PH
Plus -en minpunten
- doneHeeft een comfortabeler handvat dan de stalen ringen.
Ringen set kunststof Groen
Om uw speelplaats helemaal compleet te maken, kan een set turnringen niet ontbreken! Om uw kind de beste speelervaring te geven kiest u natuurlijk voor deze set turnringen. De touwen zijn gemakkelijk in hoogte te verstellen.
Niet uit voorraad leverbaar
€25, 95 incl BTW
incl BTW
- play_arrowDiameter: Ø18 cm
- play_arrowMateriaal: ABS kunststof
- play_arrowKleur: Zwart
Levertijd: 1 - 2 werkdagen
€36,95
€29, 95 incl BTW
incl BTW
- play_arrowDiameter: Ø18 cm
- play_arrowMateriaal: ABS kunststof
- play_arrowKleur: Zwart
Levertijd: 1 - 2 werkdagen
€36, 95 incl BTW
incl BTW
- play_arrowDiameter: Ø18 cm
- play_arrowMateriaal: ABS kunststof
- play_arrowKleur: Zwart
Levertijd: 1 - 2 werkdagen
€36,95
€31, 95 incl BTW
incl BTW
- play_arrowDiameter: Ø23 cm
- play_arrowMateriaal: ABS kunststof
- play_arrowKleur: Zwart
Levertijd: 1 - 2 werkdagen
€36,95
€31, 95 incl BTW
incl BTW
- play_arrowBuiten diameter: 260 mm
- play_arrowBinnen diameter: 230 mm
- play_arrowDiameter kunststof: 30 mm
Levertijd: 1 - 2 werkdagen
€36, 95 incl BTW
incl BTW













