BERG PlayBase - Large met 2 Duikelrekken incl. Houten Schommel en Trapeze




















Datablad
Heeft u een vraag over dit product?
Onze ervaren medewerkers helpen u graag.
Heeft u een vraag over dit product?
Onze ervaren medewerkers helpen u graag.
Productspecificatie
Afmetingen
Breedte:
380 cm
Diameter:
89 mm
Hoogte:
245 cm
Diepte:
100 cm
Wanddikte:
1,5 mm
Specificaties Schommelzitje
Breedte:
44 cm
Breedte zitvlak:
36 cm
Diepte:
17 cm
Dikte:
3 cm
Materiaal zitje:
Verduurzaamd hout
Diameter touw:
Ø12 mm
Materiaal touw:
PH-touw (Polyhemp touw)
Specificatie trapeze / rekstok
Lengte:
60 cm
Diameter:
36 mm
Materiaal touw:
PH-touw (Polyhemp touw)
Diameter touw:
Ø12 mm
Algemene informatie
Geschikt voor:
3 schommelaccessoires (6 haken)
Materiaal:
Gegalvaniseerd staal
Materiaal constructie:
Gepoedercoat
Kleur:
Zwart
Leeftijdscategorie:
3+
Belastbaar gewicht:
300 kg (100 kg per schommelplek)
Plus- & minpunten
- Kan doormiddel van het verstevigingsanker stevig in grond geplaatst worden
- Inclusief schommelzitje en trapeze
- Beton fundatie is niet nodig
- 10 jaar garantie
Benieuwd wat andere klanten vinden? Lees het hier.
Omschrijving
BERG PlayBase - Large met 2 Duikelrekken incl. Houten Schommel en Trapeze
Het minimalistische speeltoestel zorgt voor veel verschillende speelmogelijkheden. Het speeltoestel beschikt zelf al over 2 duikelstangen, hangrek, houten schommelzitje en een houten trapeze. Het robuuste zwarte frame is gemaakt van een zeer stevige stalen buisverbinding.Aan beide kanten van de PlayBase zitten ankers, deze kunnen in de grond gegraven worden zodat het toestel extra stabiel staat. Aan het hangrek zitten 6 haken, aan deze haken kunnen 3 verschillende speelaccessoires geplaatst worden. Denk hierbij aan een schommelzitje, trapeze, nestschommel etc. De apenbrug heeft ook plaats voor een groot klimnet, deze kan aan de achterkant bevestigd worden. Dit zorgt voor nog een extra mogelijkheid om het speeltoestel te beklimmen. Aan de zijkant kan een klimmuur geplaatst worden, deze kan op de plaats van het duikelrek gemonteerd worden.
Om het stalen frame optimaal te beschermen tegen corrosie is deze gegalvaniseerd, uitgerust met een speciale corrosie werende coating en daarboven op ook nog gepoedercoat! Tevens is er een dubbele tromp met extra schroef voor een super stevige verbinding. Hierdoor gaat het speeltoestel jarenlang mee!
Instalatieservice
Onze monteurs hebben veel ervaring in het plaatsen van speeltoestellen en wij helpen je daarom graag met de installatie van jouw speeltoestel. Heb je vragen, of ben je benieuwd naar de kosten van de installatie van jouw speeltoestel? Neem gerust contact met ons op!Onze specialisten staan je graag te woord per mail, telefoon of Whatsapp. Onze contact informatie kun je hier vinden
Accessoires mogelijkheden
De accessoires mogelijkheden van een PlayBase speeltoestel zijn eindeloos. Wij bieden losse frames aan, maar u kunt natuurlijk ook kiezen voor een door ons samengesteld set. Wanneer u de schommel zelf samensteld hebben wij voor u een lijst opgesteld met diverse accessoires om uit te kiezen. Let echter wel op, een nestschommel is extra breedt en heeft plaats nodig voor 3 haken. Een klimtouw wordt maar aan 1 haak bevestigd.
Standaard meegeleverd
- 1x Speeltoestel met 2 duikelstangen
- 1x Houten schommelzitje
- 1x Houten trapeze
- 1x Montage voorschriften
- 6x Karabijnhaken