B-Play Douglas Beton Anker Extra Lang








Heeft u een vraag over dit product?
Onze ervaren medewerkers helpen u graag.
Onze ervaren medewerkers helpen u graag.
Omschrijving
- play_arrowLengte: 1500 mm
- play_arrowBreedte hoek: 50 x 50 mm
- play_arrowStaaldikte: 4 mm
B-Play Douglas Beton Anker Extra Lang
Specificaties:
Omschrijving | |
---|---|
Lengte anker: | 150 mm |
Breedte anker: | 50 mm |
Staaldikte: | 4 mm |
Materiaal anker: | Thermisch verzinkt |
Toepassing: | Storten in beton |
Standaard meegeleverd
- 1x Douglas Betonanker
- 4x houtdraadbout 8 x 70 mm
- 4x RVS ring M8
- 4x zwarte afdekdop M8
Plus -en minpunten
- doneExtra lang
Douglas Grondanker Extra Lang
Betonanker om uw houten Douglas palen stevig te verankeren. Wij adviseren om voor een Douglas schommelpaal 4 ankers per staander te gebruiken.
Douglas hout is een prachtige houtsoort voor schommels, helaas is het hout wel erg gevoelig voor houtrot. Dit is niet te voorkomen en als de paal breekt in de grond kan dit voor gevaarlijke situaties zorgen. Wanneer er gebruikt wordt gemaakt van onze speciale Douglas ankers voorkom je dat de paal af kan breken, omdat de paal nog ondersteund wordt door het anker. Zo kunnen we gevaarlijke situaties voorkomen en kunnen de kinderen heerlijk en veilig schommelen!
Voor grote aantallen vraag vrijblijvend een offerte aan. Een offerte aanvragen kan via info@debruinespeeltoestellen.nl. U kunt tevens telefonisch contact met ons opnemen via 0111-643077