Robinia Speeltoren met RVS glijbaan
Heeft u een vraag over dit product?
Onze ervaren medewerkers helpen u graag.
Onze ervaren medewerkers helpen u graag.
Omschrijving
- play_arrowLeeftijdscategorie: 5+
- play_arrowRobinia hout
- play_arrowVrije ruimte: 632 x 770 cm
Robinia Speeltoren met RVS glijbaan
Specificaties:
| Robinia Speeltoren | |
|---|---|
| Hoogte: | 280 cm |
| Diameter palen: | Ø14-16 cm |
| Materiaal palen: | Robinia hout |
| Materiaal touw: | Gewapend touw |
| Kleur touw: | Zwart |
| Diameter touw: | Ø16 mm |
| Algemene Informatie: | |
| Benodigde vrije ruimte: | 632 x 770 cm |
| Valzone: | 32 m² |
| Valhoogte: | 130 cm |
| Leeftijdscategorie: | 5+ |
| Gewicht: | 310 KG |
| Geproduceerd: | Conform NEN-EN 1176(Excl. Certificaat) |
Standaard geleverd
- Robinia Speeltoren met RVS glijbaan
- Houten speeltoren
- Klimnet
- Glijbaan
- Houten trapje van robinia palen
Plus -en minpunten
- doneRobinia hout is een zeer duurzame houtsoort
Omschrijving Robinia Speeltoren met RVS glijbaan
De Robinia Speeltoren met RVS glijbaan is een eenvoudige, maar uitdagende speeltoren voor kinderen vanaf 5 jaar. De Robinia speeltoren wordt geleverd inclusief RVS glijbaan, houten 'trapje' en klimnet en is geproduceerd volgens de EN-1176 normen, maar wordt geleverd exclusief certificaat. De zwarte touwen zijn 16mm gewapende touwen die enorm stevig zijn.
Installatie service
De monteurs van de Bruine Speeltoestellen zijn gespecialiseerd in speeltoestellen en de bijkomende normen NEN-EN 1176. Mocht u wensen dat uw speeltoestel conform de NEN-EN 1176 normen gemonteerd staat? Neem dan contact op met één van de specialisten voor een vrijblijvende offerte!
