Rubber Schotelschommel Curve Schommelzitje - Zwart - Gegalvaniseerde Ketting - Met Beschermhuls
Heb je vragen over dit product?
Onze productspecialisten adviseren je graag.
Onze productspecialisten adviseren je graag.
Productspecificatie
Afmetingen
- Diameter:
- Ø27 cm
Specificaties Schommel
Specificaties Ketting
- Materiaal:
- Gegalvaniseerd staal met geïntegreerde beschermhuls
- Lengte:
- 250 cm
- Staaldikte:
- Ø6 mm
Kenmerken
- Geschikt voor:
- Schommels & Kabelbanen
- Voor bovenbalk hoogte (Vanaf grond gemeten):
- Tot 270 cm
- Materiaal:
- Spuit gegoten rubber
- Gekeurd:
- EN 1176
- Gebruikstype:
- Openbaar gebruik
Plus- & Aandachtspunten
- Voor schommel én kabelbaan toepasbaar binnen verschillende speelvoorzieningen
- Compleet samengesteld inclusief ketting, beschermhuls en bevestigingsmateriaal
- Voor openbaar gebruik EN 1176 gekeurd voor openbare speelvoorzieningen
- Niet voor Kabelbaan Para deze uitvoering past niet op dit kabelbaansysteem
Benieuwd wat andere klanten vinden? Lees het hier.
Omschrijving
Rubber schotelschommel voor schommel en kabelbaan
De Rubber Schotelschommel Curve is een compact rond schommelzitje dat zowel aan een schommel als aan een kabelbaan kan worden toegepast. De zwarte rubberen schotel heeft een diameter van 27 cm en wordt compleet geleverd met een 250 cm lange gegalvaniseerde ketting, beschermhuls en bevestigingsmateriaal.
De schotel is gemaakt van spuitgegoten rubber en voorzien van een aluminium inlegplaat. De uitvoering is EN 1176 gekeurd voor openbaar gebruik en kan daardoor worden toegepast op openbare speelplekken.
Waarom kiezen voor de Rubber Schotelschommel Curve?
De ronde Curve biedt een andere speelervaring dan een traditioneel schommelplankje en kan bovendien binnen verschillende soorten speelvoorzieningen worden ingezet. Dat maakt deze uitvoering interessant bij vervanging, uitbreiding of het anders inrichten van een bestaande speelplek.
- Kan een bestaande speelvoorziening uitbreiden met een ander type schommelbeweging dan een traditioneel schommelplankje;
- biedt de mogelijkheid om hetzelfde type zitje binnen zowel een schommel- als kabelbaanopstelling toe te passen;
- geschikt om een bestaande schotel inclusief ophanging in één keer te vernieuwen;
- de ronde zitvorm zorgt voor een duidelijk andere speelbeleving binnen een gevarieerd aanbod van schommelzitjes;
- zitje en ophanging kunnen als afzonderlijke onderdelen van de bestaande speelconstructie worden vervangen.
Schotelschommel met een diameter van 27 cm
Het ronde zitgedeelte heeft een diameter van 27 cm en is gemaakt van spuitgegoten rubber. In de schotel is een aluminium inlegplaat verwerkt.
Door de ronde vorm wijkt de Curve af van een regulier rechthoekig schommelzitje. De schotel kan worden gebruikt aan een schommel of kabelbaan en vormt daarmee een veelzijdige zitoptie voor openbare speelvoorzieningen.
250 cm gegalvaniseerde ketting
De Rubber Schotelschommel Curve wordt geleverd met een 250 cm lange ketting van gegalvaniseerd staal. De staaldikte van de ketting bedraagt 6 mm. Aan het bovenuiteinde is een D-sluiting aanwezig.
De kettinglengte is geschikt voor een bovenbalkhoogte tot 270 cm, gemeten vanaf de grond. Controleer bij montage altijd of deze lengte aansluit op de betreffende schommel- of kabelbaanconstructie.
Inclusief beschermhuls van 190 cm
Bij de ketting wordt een beschermhuls met een lengte van 190 cm meegeleverd. De beschermhuls vormt daarmee een vast onderdeel van deze uitvoering van de Rubber Schotelschommel Curve.
Naast de rubberen schotel, gegalvaniseerde ketting en beschermhuls wordt ook het bijbehorende bevestigingsmateriaal standaard meegeleverd.
Voor openbare speelvoorzieningen
De Rubber Schotelschommel Curve is EN 1176 gekeurd voor openbaar gebruik. Hierdoor kan de schotel worden toegepast binnen openbare speelvoorzieningen waar een passend schommel- of kabelbaansysteem aanwezig is.
Let bij toepassing aan een kabelbaan op de compatibiliteit met het betreffende systeem. Deze Curve schotelschommel past niet op de Kabelbaan Para.
Dubbele RVS wartel voor kettingen
Voor toepassingen met kettingen is daarnaast een dubbele RVS wartel verkrijgbaar. Deze vormt een aanvullende verbinding binnen een passende kettingopstelling en wordt geleverd met M8 bouten en borgmoeren.
Bekijk hiervoor de dubbele RVS wartel voor kettingen.
Advies & Bestellen
Wil je de Rubber Schotelschommel Curve gebruiken aan een bestaande schommel of kabelbaan en twijfel je over de aansluiting? Neem contact op met De Bruine Speeltoestellen. We denken graag mee over de toepassing binnen jouw speelvoorziening.
Veelgestelde vragen over dit product
Kan de Rubber Schotelschommel Curve aan een schommel én kabelbaan worden gebruikt?
Is deze rubber schotelschommel geschikt voor openbaar gebruik?
Wat wordt standaard bij de Curve schotelschommel geleverd?
Hoe groot is het zitvlak van de Rubber Schotelschommel Curve?
Hoe lang is de ketting van deze schotelschommel?
Voor welke bovenbalkhoogte is de ketting geschikt?
Waarvoor dient de beschermhuls bij de schotelschommel?
Deze uitvoering wordt geleverd met een 190 cm lange beschermhuls voor de ketting. De beschermhuls maakt standaard deel uit van de complete schotelschommel.
