Toebehoren Set voor Wipwap op Voet Vierkanthout
Heeft u een vraag over dit product?
Onze ervaren medewerkers helpen u graag.
Heeft u een vraag over dit product?
Onze ervaren medewerkers helpen u graag.
Omschrijving
- play_arrowGeschikt voor: Vierkanthout
- play_arrowGegalvaniseerd staal / Rubber
- play_arrowAccessoires voor een wipwap
Verzendkosten: €
Toebehoren set voor wipwap op Voet Vierkanthout
Specificaties:
| Scharnier | |
|---|---|
| Afmetingen: | Zie foto's |
| Paaldikte: | 8 mm |
| Materiaal: | Gegalvaniseerd staal |
| Afmetingen beugel: | |
| Hoogte: | 200 mm |
| Breedte: | 180 mm |
| Dikte: | 25 mm |
| Afmetingen bevestigingsplaat: | |
| Lengte: | 100 mm |
| Breedte: | 85 mm |
| Materiaal: | Roest vast staal |
| Stootdemper: | |
| Lengte: | 150 mm |
| Breedte: | 80 mm |
| Hoogte: | 150 mm |
| Materiaal: | SBR Rubber |
| Kleur: | Zwart |
| Zitje: | |
| Lengte: | 330 mm |
| Breedte: | 218 mm |
| Materiaal: | Spuitgegoten EPDM rubber |
| Voorzien van: | Aluminium inlegplaat |
Standaard geleverd
- 1 Scharnier
- 2 Handgrepen
- 2 Stootdempers
- 2 Zitjes
Plus -en minpunten
- doneStevige constructie
- closeExclusief hout & bevestigingsmateriaal
Toebehoren voor wipwap op Voet voor vierkante palen
Accessoires Set voor Wipwap op voet die u nodig heeft om zelf uw wip te maken: Handgrepen, Scharnier, Stootdempers en Zitjes. Dit set is te gebruiken voor vierkante balken (hout wordt niet meegeleverd).
