Toebehoren Set voor Wipwap Rondhout
Heeft u een vraag over dit product?
Onze ervaren medewerkers helpen u graag.
Heeft u een vraag over dit product?
Onze ervaren medewerkers helpen u graag.
Omschrijving
- play_arrowGeschikt voor: Rondhout
- play_arrowRVS / Rubber
- play_arrowAccessoires voor een wipwap
Verzendkosten: €
Toebehoren Set voor Wipwap Rondhout
Specificaties:
| Scharnier: | |
|---|---|
| Afmetingen: | Zie foto's |
| Materiaal: | RVS |
| Afmetingen beugel: | |
| Geschikt voor: | Rondhout (Ø120-140 mm) |
| Hoogte: | 150 mm |
| Breedte: | 190 mm |
| Dikte: | 25 mm |
| Lengte bevestingsplaat: | 100 mm |
| Breedte bevestigingsplaat: | 58 mm |
| Materiaal: | Roest vast staal |
| Stootdemper: | |
| Lengte: | 150 mm |
| Breedte: | 80 mm |
| Hoogte: | 150 mm |
| Materiaal: | SBR Rubber |
| Kleur: | Zwart |
| Zitje: | |
| Lengte: | 330 mm |
| Breedte: | 218 mm |
| Materiaal: | Spuitgegoten EPDM rubber |
| Voorzien van: | Aluminium inlegplaat |
Standaard geleverd
- 1 Scharnier
- 2 Handgrepen
- 2 Stootdempers
- 2 Zitjes
Plus -en minpunten
- doneStevige constructie
- doneInclusief 4 heavy duty kogellagers
- closeExclusief hout & bevestigingsmateriaal
Toebehoren voor wipwap Rondhout
Toebehoren Set voor Wipwap die u nodig heeft om uw wipwap zelf te maken: Handgrepen, Scharnier, Stootdempers en Zitjes.
Dit set is te gebruiken voor ronde palen (hout & bevestigingsmateriaal wordt niet meegeleverd). Er wordt vaak gebruik gemaakt van palen met een lengte van 4 meter.
