Akrobat Springmat - 335x244 cm - AkroAir - Orbit - 80 ogen - Veerlengte 21,5 cm - Zwart
Heb je vragen over dit product?
Onze productspecialisten adviseren je graag.
Onze productspecialisten adviseren je graag.
Productspecificatie
Afmetingen
- Lengte:
- 335 cm
- Breedte:
- 244 cm
Specificaties Springmat
- Materiaal:
- Permatron
- Uitvoering:
- AkroAir (50% luchtdoorlatend)
- Aantal ogen:
- 80 stuks
- Voor lengte veren:
- 21,5 cm
- Type bevestigingshaken:
- Stalen driehoek (Zwaar verzinkt)
- Garantie:
- 3 jaar
Kenmerken
- Vorm:
- Rechthoek - 335 x 244 cm
- Kleur:
- Zwart
Plus- & Aandachtspunten
- Waterdoorlatend droogt snel na een regenbui
- 80 bevestigingsogen voor afzonderlijke veren
- Sterk Permatron duurzaam springoppervlak
- Veerspanner inbegrepen handig bij de montage
- Veren apart nodig 80 veren niet inbegrepen
Benieuwd wat andere klanten vinden? Lees het hier.
Omschrijving
Akrobat AkroAir springmat 335 x 244 cm met 80 ogen
Is het springdoek van je Akrobat trampoline aan vervanging toe? Deze zwarte Akrobat AkroAir springmat 335 x 244 cm is een vervangend springdoek voor een geschikte rechthoekige Akrobat trampoline. De springmat is gemaakt van Permatron en heeft 80 afzonderlijke veeraansluitingen voor veren van 21,5 cm.
Het springdoek is waterdoorlatend, waardoor regenwater gemakkelijk door de mat kan lopen en het oppervlak snel kan drogen. Bij deze springmat wordt standaard een veerspanner geleverd. De 80 benodigde trampolineveren zijn niet inbegrepen.
Controleer de maat en veerconfiguratie van je trampoline
Een vervangende springmat moet op meerdere punten overeenkomen met de trampoline. Voor deze uitvoering zijn de belangrijkste kenmerken een afmeting van 335 x 244 cm, 80 veeraansluitingen en een veerlengte van 21,5 cm. Controleer daarnaast het specifieke Akrobat trampolinemodel voordat je een nieuw springdoek bestelt.
Wil je de afmetingen van je trampoline controleren? Meet dan van buitenkant framebuis tot buitenkant framebuis. De veerlengte meet je met een niet-uitgerekte veer, van buitenkant haak tot buitenkant haak. Voor deze springmat moet deze maat 21,5 cm zijn.
Waarom kiezen voor deze Akrobat springmat 335 x 244 cm?
Deze AkroAir springmat is een passende keuze als:
- je een geschikte rechthoekige Akrobat trampoline van 335 x 244 cm hebt;
- je een versleten of beschadigd springdoek wilt vervangen;
- je huidige springmat 80 afzonderlijke veeraansluitingen heeft;
- je trampoline gebruikmaakt van veren met een lengte van 21,5 cm;
- je een zwarte, waterdoorlatende springmat van Permatron zoekt.
Waterdoorlatende AkroAir springmat
De AkroAir springmat heeft een waterdoorlatende structuur. Regenwater kan hierdoor door het springoppervlak worden afgevoerd, zodat er minder gemakkelijk water op de mat blijft staan. Na een regenbui kan het springdoek bovendien snel weer drogen.
Permatron voor een sterk springoppervlak
Het zwarte springoppervlak is gemaakt van Permatron. Rondom het doek zijn 80 veeraansluitingen aangebracht. Iedere aansluiting wordt met één trampolineveer verbonden, zodat de springmat gelijkmatig aan het frame kan worden opgespannen.
80 veren van 21,5 cm nodig
Voor de montage van deze springmat zijn 80 trampolineveren van 21,5 cm nodig. Deze veren worden niet standaard meegeleverd. Controleer bestaande veren daarom vooraf op de juiste lengte en conditie wanneer je deze opnieuw wilt gebruiken.
Veerspanner standaard inbegrepen
Een veerspanner wordt bij het springdoek meegeleverd. Hiermee kun je de veren tijdens de montage gemakkelijker tussen het frame en de nieuwe springmat spannen. Verdeel de spanning tijdens het monteren gelijkmatig over het springdoek.
Weet je niet zeker of deze AkroAir springmat bij jouw trampoline past? Neem contact met ons op via onze contactpagina. Geef de afmetingen, het trampolinemodel, het aantal veren en de veerlengte door. Dan helpen we je graag bij het vinden van het juiste Akrobat trampoline onderdeel.
