Akrobat Springmat - 335x244 cm - AkroVentSport - Primus - 80 ogen - Veerlengte 21,5 cm - Zwart
Heb je vragen over dit product?
Onze productspecialisten adviseren je graag.
Onze productspecialisten adviseren je graag.
Productspecificatie
Afmetingen
- Lengte:
- 335 cm
- Breedte:
- 244 cm
Specificaties Springmat
- Materiaal:
- Permatron
- Uitvoering:
- AkroVentSport (70% luchtdoorlatend)
- Aantal ogen:
- 80 stuks
- Voor lengte veren:
- 21,5 cm
- Type bevestigingshaken:
- Stalen driehoek (Zwaar verzinkt)
- Garantie:
- 3 jaar
Kenmerken
- Vorm:
- Rechthoek - 335 x 244 cm
- Kleur:
- Zwart
Plus- & Aandachtspunten
- 70% luchtdoorlatend extra open AkroVentSport structuur
- Minder luchtweerstand ondersteunt goede springeigenschappen
- Waterdoorlatend droogt snel na een regenbui
- Veerspanner inbegrepen handig bij de montage
- Veren apart nodig 80 veren niet inbegrepen
Benieuwd wat andere klanten vinden? Lees het hier.
Omschrijving
Akrobat AkroVentSport springmat 335 x 244 cm met 80 ogen
Deze zwarte Akrobat AkroVentSport springmat 335 x 244 cm is een vervangend springdoek voor een geschikte rechthoekige Akrobat trampoline. De springmat is gemaakt van Permatron en heeft een extra open structuur met 70% luchtdoorlatendheid. Hierdoor kan lucht tijdens het springen gemakkelijk door het springoppervlak bewegen en ontstaat er minder luchtweerstand.
Rondom het springdoek bevinden zich 80 enkele veeraansluitingen voor veren van 21,5 cm. De bevestigingspunten zijn uitgevoerd met zwaar verzinkte stalen driehoeksringen. De benodigde 80 trampolineveren worden niet meegeleverd. Een veerspanner behoort wel tot de standaard levering.
Controleer 335 x 244 cm, 80 ogen en de veerlengte
Een passende vervangende springmat kies je niet alleen aan de hand van de lengte en breedte. Ook het aantal veeraansluitingen, de veerlengte en het specifieke trampolinemodel moeten overeenkomen. Deze AkroVentSport uitvoering heeft een afmeting van 335 x 244 cm en beschikt over 80 bevestigingsogen voor veren van 21,5 cm.
Controleer de veerlengte met een niet-uitgerekte trampolineveer. Meet daarbij van buitenkant haak tot buitenkant haak. Voor deze springmat moet de totale lengte 21,5 cm bedragen. Wil je ook de trampoline opmeten, meet dan van buitenkant framebuis tot buitenkant framebuis.
Waarom kiezen voor deze Akrobat springmat 335 x 244 cm?
Deze AkroVentSport springmat is een passende keuze als:
- je een geschikte rechthoekige Akrobat trampoline van 335 x 244 cm hebt;
- je een springmat met een extra open structuur zoekt;
- je trampoline beschikt over 80 afzonderlijke veeraansluitingen;
- je veren met een lengte van 21,5 cm gebruikt;
- je minder luchtweerstand tijdens het springen belangrijk vindt.
70% luchtdoorlatend dankzij AkroVentSport
De AkroVentSport structuur is 70% luchtdoorlatend. Dankzij deze extra open structuur kan lucht door de springmat bewegen wanneer het springdoek omhoog en omlaag gaat. Hierdoor ondervindt de mat minder luchtweerstand, wat bijdraagt aan goede springeigenschappen en comfortabel springen.
Ventilatie helpt klapperen van het randkussen beperken
Doordat veel lucht rechtstreeks door het springdoek kan stromen, hoeft minder lucht langs de buitenzijde van de springmat te ontsnappen. Dit helpt voorkomen dat het randkussen tijdens het springen sterk gaat klapperen. De open structuur is bovendien waterdoorlatend, waardoor regenwater gemakkelijk weg kan en het springdoek snel kan drogen.
Permatron met 80 zwaar verzinkte veeraansluitingen
Het zwarte springoppervlak is gemaakt van Permatron. Rondom het doek bevinden zich 80 zwaar verzinkte stalen driehoeksringen. Iedere ring vormt één afzonderlijke veeraansluiting, zodat in totaal 80 trampolineveren nodig zijn om de springmat aan het frame op te spannen. Op het springdoek geldt een garantie van 3 jaar.
Geschikt voor 80 veren van 21,5 cm
Voor de montage zijn 80 trampolineveren met een lengte van 21,5 cm nodig. De veren worden niet standaard meegeleverd. Een veerspanner is wel inbegrepen en helpt bij het bevestigen van de veren tussen het frame en het nieuwe springdoek.
Twijfel je of deze AkroVentSport springmat bij jouw trampoline past? Neem contact met ons op via onze contactpagina. Geef het trampolinemodel, de afmetingen, het aantal veren en de veerlengte door. Dan helpen we je graag bij het vinden van het juiste Akrobat trampoline onderdeel.
