Rechthoekige opbouw trampolines met net
In deze categorie vind je al onze rechthoekige opbouw trampolines met een safetynet. Het voordeel van een rechthoekige trampoline is dat ze een groot springoppervlak hebben. Al onze rechthoekige opbouw trampolines worden standaard geleverd met veiligheidsnet, zodat jullie trampoline aan alle belangrijke veiligheidsmaatregelen voldoet.
Bezig met laden...
- play_arrowDiameter: 125 x 125 cm
- play_arrowRandkussen: Antraciet
- play_arrowType springmat: AkroAir
Akrobat Trampoline Orbit Above Ground 125 x125 cm met veiligheidsnet Antraciet
Specificaties:
| Informatie Trampoline | |
|---|---|
| Lengte trampoline frame: | 125 cm |
| Breedte trampoline frame: | 125 cm |
| Hoogte trampoline frame: | in hoogte verstelbaar |
| Vorm: | rechthoekig |
| Test gewicht: | 80 kg (stilstaand) |
| Max. gebruikersgewicht: | 80 kg |
| Keuring: | Particulier gebruik |
| Montage handleiding: | Klik hier |
| Informatie Randkussen | |
| Kleur rand: | Antraciet |
| Dikte rand: | 30 mm |
| Breedte rand: | 34 cm |
| Materiaal foam vulling: | Closed Cell PE Foam |
| Materiaal zeil: | PVC, 620g/m² |
| Sterrenklasse randkussen: | star star star star_half star_border |
| Informatie springmat | |
| Kleur springmat: | Zwart |
| Materiaal springmat: | Permatron |
| Structuur springmat: | AkroAir (50% luchtdoorlatend) |
| Type bevestigingshaken: | Stalen driehoek |
| Sterrenklasse springmat: | star star star star star_border |
| Informatie Veren | |
| Aantal veren: | 32 stuks (AkroSprings) |
| Lengte veren: | 18 cm |
| Afwerking veren: | Thermisch verzinkt staal |
| Sterrenklasse veren: | star star star star star |
| Sterrenklasse spring comfort: | star star star star star_border |
| Frame | |
| Hoogte frame: | 30 cm |
| Materiaal frame: | Gegalvaniseerd staal |
| Sterrenklasse frame: | star star star star star |
| Garantietermijn | |
| Garantie frame: | Levenslang |
| Garantie veren: | 10 jaar |
| Garantie randkussen: | 2 jaar |
| Garantie springdoek: | 2 jaar |
| Garantie veiligheidsnet: | nvt |
Standaard geleverd
- Akrobat Gym trampoline MiniTramp 125x125cm
- Randkussen Antraciet
- Springmat Antraciet
- Veren
- Montage handleiding
Plus -en minpunten
- doneSpringdoek van dik materiaal voor optimale veiligheid en aangename springcapaciteit
- doneIn 3 verschillende hellingshoeken in te stellen
- closeGeen veiligheidsnet mogelijk
Akrobat Gym Trampoline Minitramp 125x125cm Antraciet
De Akrobat Minitramp Gym Trampoline is een hoogwaardige trampoline die als de beste geschikt is voor het gebruik op scholen, in fitnesszalen en op sportlocaties.
Deze Minitramp is in hoogte verstelbaar en daarmee is het mogelijk de trampoline op 3 verschillende hellingshoeken in te stellen. De inklapbare telescopische poten zorgen voor veel grip en stabiliteit op alle oppervlakken, dit zorgt ervoor dat de minitramp eenvoudig op te bergen én op te zetten is. Deze trampoline kan worden gebruikt door sporters, kinderen, freerunners maar ook fysio -en revalidatiepatiënten.
De Akrobat Minitramp gym trampoline heeft 18 cm lange stalen veren, dit zorgt voor een uitstekende springcapaciteit en een lange levensduur. Het maximale gebruikersgewicht is 80 kg. Kortom, een veelzijdige trampoline die functionaliteit en springcapaciteit combineert!
Levertijd :2 - 3 werkdagen
€499, 00 incl BTW
incl BTW
- play_arrowRechthoek: 305x183 cm
- play_arrowRandkussen: Antraciet
- play_arrowType springmat: AkroAir
Levertijd: 2 - 3 werkdagen
€879, 00 incl BTW
incl BTW
- play_arrowRechthoek: 305x183 cm
- play_arrowRandkussen: Groen
- play_arrowType springmat: AkroAir
Levertijd: 2 - 3 werkdagen
€879, 00 incl BTW
incl BTW
- play_arrowRechthoek: 335x244 cm
- play_arrowRandkussen: Antraciet
- play_arrowType springmat: AkroAir
Levertijd: 2- 3 werkdagen
€959, 00 incl BTW
incl BTW
- play_arrowRechthoek: 335x244 cm
- play_arrowRandkussen: Groen
- play_arrowType springmat: AkroAir
Levertijd: 2 - 3 werkdagen
€959, 00 incl BTW
incl BTW
- play_arrowRechthoek: 335x244 cm
- play_arrowRandkussen: Zwart
- play_arrowType springmat: AkroVentSport
Levertijd: 2 - 3 werkdagen
€1.549, 00 incl BTW
incl BTW
- play_arrowRechthoek: 430 x 305 cm
- play_arrowRandkussen: Zwart
- play_arrowType springmat: AkroVentSport
Levertijd: 2 - 3 werkdagen
€2.049, 00 incl BTW
incl BTW
- play_arrowRechthoek: 520 x 305 cm
- play_arrowRandkussen: Zwart
- play_arrowType springmat: AkroVentSport
Levertijd: 2 - 3 werkdagen
€2.399, 00 incl BTW
incl BTW
- play_arrowAfmeting: 280 x 190 cm
- play_arrowRandkussen: Zwart
- play_arrowType springmat: AirFlow
Levertijd: 5 - 10 werkdagen
€689, 00 incl BTW
incl BTW
- play_arrowAfmeting: 280 x 190 cm
- play_arrowRandkussen: Groen
- play_arrowType springmat: AirFlow
Niet uit voorraad leverbaar
€669, 00 incl BTW
incl BTW
- play_arrowAfmeting: 280 x 190 cm
- play_arrowRandkussen: Antraciet Grijs
- play_arrowType springmat: AirFlow
Levertijd: 5 - 10 werkdagen
€669, 00 incl BTW
incl BTW
- play_arrowAfmeting: 330 x 220 cm
- play_arrowRandkussen: Zwart
- play_arrowType springmat: AirFlow
Levertijd: 5 - 10 werkdagen
€849, 00 incl BTW
incl BTW
- play_arrowAfmeting: 330 x 220 cm
- play_arrowRandkussen: Antraciet Grijs
- play_arrowType springmat: AirFlow
Levertijd: 5 - 10 werkdagen
€829, 00 incl BTW
incl BTW
- play_arrowAfmeting: 410 x 250 cm
- play_arrowRandkussen: Zwart
- play_arrowType springmat: AirFlow
Levertijd: 5 - 10 werkdagen
€979, 00 incl BTW
incl BTW
- play_arrowAfmeting: 410 x 250 cm
- play_arrowRandkussen: Antraciet Grijs
- play_arrowType springmat: AirFlow
Levertijd: 5 - 10 werkdagen
€959, 00 incl BTW
incl BTW
- play_arrowAfmeting: 330 x 220 cm
- play_arrowRandkussen: Antraciet Grijs
- play_arrowType springmat: Airflow Pro
Levertijd: 5 - 10 werkdagen
€1.189, 00 incl BTW
incl BTW
- play_arrowAfmeting: 410 x 250 cm
- play_arrowRandkussen: Antraciet Grijs
- play_arrowType springmat: Airflow Pro
Levertijd: 5 - 10 werkdagen
€1.959, 00 incl BTW
incl BTW
- play_arrowAfmeting: 500 x 300 cm
- play_arrowRandkussen: Antraciet Grijs
- play_arrowType springmat: Airflow Pro
Levertijd: 5 - 10 werkdagen
€2.419, 00 incl BTW
incl BTW
- play_arrowAfmeting: 500 x 300 cm
- play_arrowRandkussen: Antraciet Grijs
- play_arrowType springmat: Airflow Pro
Levertijd: 5 - 10 werkdagen
€2.819, 00 incl BTW
incl BTW
- play_arrowAfmeting: 500 x 500 cm
- play_arrowRandkussen: Antraciet Grijs
- play_arrowType springmat: Airflow Pro
Levertijd: 5 - 10 werkdagen
€4.999, 00 incl BTW
incl BTW
- play_arrowAfmeting: 500 x 300 cm
- play_arrowRandkussen: Antraciet Grijs
- play_arrowType springmat: Airflow Pro
Levertijd: 5 - 10 werkdagen
€3.659, 00 incl BTW
incl BTW
- play_arrowRechthoek: 430 x 305 cm
- play_arrowRandkussen: Antraciet
- play_arrowType springmat: AkroVentSport
Levertijd: 2 - 3 werkdagen
€2.849, 00 incl BTW
incl BTW
- play_arrowRechthoek: 520 x 365 cm
- play_arrowRandkussen: Antraciet
- play_arrowType springmat: AkroVentSport
Levertijd: 2 - 3 werkdagen
€3.949, 00 incl BTW
incl BTW
- play_arrowRechthoek: 430 x 305 cm
- play_arrowRandkussen: Blauw/Antraciet
- play_arrowType springmat: AkroVentSport
Levertijd: 2 - 3 werkdagen
€2.849, 00 incl BTW
incl BTW
- play_arrowRechthoek: 520 x 365 cm
- play_arrowRandkussen: Blauw/Antraciet
- play_arrowType springmat: AkroVentSport
Levertijd: 2 - 3 werkdagen
€3.949, 00 incl BTW
incl BTW
Waarom kies ik voor een rechthoekige trampoline met veiligheidsnet?
Een rechthoekige opbouw trampoline heeft een aantal voordelen ten opzichte van een andere vorm trampoline, zoals een ronde opbouw trampoline. Wanneer je een weloverwogen keuze wilt maken, is het goed om te inventariseren wat deze voordelen zijn. Daaorm helpen we je graag met 3 voordelen op een rijtje!-
Het grote springoppervlak van rechthoekige trampolines
Rechthoekige trampolines bieden een groter springoppervlak dan ronde trampolines, waardoor meerdere gebruikers tegelijk kunnen springen en meer ruimte hebben voor verschillende sprongtechnieken zoals een salto! Het ligt er dus aan hoeveel personen er tegelijk zullen springen en wat zij graag doen tijdens het trampoline springen.
-
Gebruik van tuinruimte
De rechthoekige vorm kan het gemakkelijker maken om de trampoline in de tuin te plaatsen. Vooral in smallere of hoekige gebieden kan een rechthoekige trampoline met veiligheidsnet een perfecte uitkomst zijn om zoveel mogelijk ruimte over te houden voor je favoriete tuinset of leuke planten. Zo benut je jouw ruimte zo efficiënt mogelijk.
-
Rechthoekige trampolines, geschikt voor turnen en acrobatiek
Turn jij? Of jouw kinderen? De rechthoekige trampolines zijn populair bij turners en acrobaten. De rechte zijden maken het mogelijk om gecontroleerd naar specifieke punten te springen voor oefeningen en trucs. Een veiligheidsnet is daarmee dan ook niet overbodig, daarom leveren wij bij iedere rechthoekige opbouw trampoline een veiligheidsnet mee.
Heb je vragen, of hulp nodig met kiezen? Neem dan gerust contact met ons op via tel: 0111-643077 of via info@debruinespeeltoestellen.nl.

























