Schommelhaak vierkant met karabijnhaak 120 mm - gegalvaniseerd








Heeft u een vraag over dit product?
Onze ervaren medewerkers helpen u graag.
Onze ervaren medewerkers helpen u graag.
Productspecificatie
Plus- & minpunten
- Corrosiebestendig, dus geschikt voor buitengebruik
- PP lager zorgt voor soepel gebruik
- Inclusief karabijnhaak voor eenvoudige bevestiging
- Alleen geschikt voor specifieke paalmaat (120x120 mm)
Benieuwd wat andere klanten vinden? Lees het hier.
Omschrijving
Schommelhaak vierkant met karabijnhaak 120 mm - gegalvaniseerd
Deze schommelhaak van gegalvaniseerd staal is ideaal voor het veilig ophangen van schommels aan vierkante houten palen van 120 x 120 mm. De stevige karabijnhaak met polypropyleen (PP) lager zorgt voor soepel schommelen en minimale slijtage. De haak is 3 mm dik en weerbestendig, perfect voor langdurig buitengebruik.
De haak heeft een klem welke je over/rond de paal kunt bevestigen. De klem kun je vervolgens fixeren door de slotbout met moer aan te draaien. Aan de zijkant van de klem zit een gaatje waarmee je de schommelhaak aan de balk kunt vastschroeven. Een verzinkte schroef, samen met een ringetje en een zwart kunststof afdekdopje wordt meegeleverd. Let op: De schommelhaak is niet om de balk heen te buigen maar moet vanaf de kop van de blak naar de gewenste plaats geschoven worden.
Lees hier waar je rekening mee moet houden bij het kiezen van een schommelhaak
Voor grote aantallen vraag vrijblijvend een offerte aan. Een offerte aanvragen kan via info@debruinespeeltoestellen.nl. Je kunt ook telefonisch contact met ons opnemen via 0111-643077.
Standaard meegeleverd
- 1 Stuk(s) - Schommelhaak met vierkante klem en karabijnhaak
- 1 Stuk(s) - Houtschroef M8 x 30 mm
- 1 Stuk(s) - Sluitring
- 1 Stuk(s) - Afdekdop Zwart M8